قیمت کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو
قیمت کاشت ابرو

ابروها یکی از اساسی‌ترین اجزای زیبایی صورت ما هستند. بعضی از افراد به صورت خدادادی، ابروهای پرپشتی دارند ولی همه‌ی ما از این موهبت برخوردار نیستیم. به علاوه بیماری‌ها و اکتسابات ژنتیکی نیز وجود دارند که می‌توانند باعث ریزش ابروها شوند. به هر حال هدف شما زیبایی باشد یا جبران ابروهای از دست رفته، فرقی نمی‌کند، مطمئنا کاشت ابرو بهترین گزینه‌ی پیش روی شما است.

کاشت ابرو واقعا گران است؟

مساله ای که ممکن است در ابتدا قدری افراد را برای انجام این کار مردد کند؛ هزینه کاشت ابرو است.
هرچند ممکن است هزینه انجام این کار قدری زیاد به نظر برسد. اما اگر نتایج به‌دست‌آمده از این روش و ماندگاری آن‌ها را با دیگر روش‌های مشابه مانند میکروبلیدینگ و تتو مقایسه کنید؛بدون شک به این نتیجه می‌رسید که این کار ارزش صرف چنین هزینه‌ای را خواهد داشت.

هزینه کاشت ابروی طبیعی براساس مصوبه وزارت بهداشت و البته براساس تعداد گرافت‌های کاشت شده محاسبه خواهد شد. یعنی به این شکل نیست که هر کلینیکی قیمت مخصوص به خود را داشته باشد.

هزینه کاشت ابرو

اولین قدم چیست ؟

در اولین اقدام جهت مشاوره و تعیین وقت ویزیت، فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید.
بعد از ویزیت، روش مدنظر برای انجام کاشت ابروی طبیعی طبق نظر پزشک مستقر در کلینیک لاله و همچنین مشخص شدن تعداد گرافت‌های مورد نیاز شما هزینه مورد نیاز عمل کاشت ابروی شما مشخص می گردد.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

روش کاشت ابروی طبیعی

روش کاشت ابرو

عوامل موثر در هزینه کاشت ابروی طبیعی

یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت نهایی این عمل، روشی است که برای برداشت گرافت‌ها از بانک و کاشت آن‌ها در محل مورد نظر استفاده می‌شود. برای این کار از روش‌های مختلفی مانند FUE، FUT، SUT و SFUE استفاده می‌شود. در این میان روش FUT که قدیمی‌ترین و در عین حال تهاجمی‌ترین روش برای کاشت ابرو است؛ هزینه کمتری دارد.

تراکم کاشت ابرو

تراکم مورد نظر و تعداد گرافت‌های مورد نیاز

عوامل موثر در هزینه کاشت ابروی طبیعی

بسته به اینکه ابروهای شما چقدر نیاز به ترمیم داشته باشند و بخواهید چه مدلی را بر روی آن‌ها پیاده کنید؛ تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت ابرو متفاوت است. به طور معمول ۲۰۰ تا ۳۰۰ فولیکول برای ترمیم ابروها کافی است؛ مگر اینکه شخص متقاضی، ابروهای پهن‌تر و پرپشت‌تری مد نظر داشته باشد.

مدل ابرو

مدل ابرو

عوامل موثر در هزینه کاشت ابروی طبیعی

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت ابرو، مدل کاشت است. واضح است که ابروهایی که پهن‌تر هستند یا دنباله بلندتری دارند؛ نیاز به گرافت‌های بیشتری خواهند داشت. به همین دلیل فرایند برداشت در آن‌ها بیشتر طول می‌کشد و در نتیجه هزینه بیشتری برای شما به دنبال دارد. از سوی دیگر اگر بخش زیادی از گرافت‌ها در تاج یا انتهای ابرو کاشته شوند؛ هزینه انجام این کار بیشتر است. چراکه این قسمت‌ها به دلیل زاویه متفاوتی که دارند؛ زمان و دقت بیشتری را نیاز خواهند داشت.

روی خط سلامتی باشید...

یک مشاوره تخصصی رایگان هدیه ما به شما،
فقط کافیست فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید...


کلینیک زیبایی لاله

تماس با ما

  • شعبه 1 : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کتاب، بلوار فرحزادی، پلاک 115، طبقه دوم

  • شعبه 2 : تهران، نیاوران، چهارراه مژده، خیابان مصطفی مقدسی، جنب داروخانه نجفیان

  • تلفن : 22084007-21(98+)

  • پشتیبانی آنلاین : 09128729266

  • ایمیل : info [@] cliniclaleh.com

طراحی سایت از آشیانه پارس

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به درمانگاه تخصصی پوست و مو لاله میباشد.
طراحی و بهینه سازی سایت از آشیانه پارس